Płaszcze ochronne izolacji / Płaszcze blaszane

Prawidłowe wykonanie termoizolacji to nie tylko odpowiedni dobór i montaż materiału izolacyjnego o wymaganych parametrach. Bardzo ważne jest również zabezpieczenie całej instalacji przed uszkodzeniami mechanicznymi, promieniowaniem UV oraz oddziaływaniem wilgoci. Funkcję ochronną pełnią w tym wypadku płaszcze ochronne na izolacji z blachy ocynkowanej i płaszcze blaszane z blachy aluminiowej.

Płaszcze ochronne z  blachy dostępne w naszej ofercie zabezpieczają izolację właściwą wykonaną z poliuretanu, polietylenu, wełny mineralnej, czy z innych materiałów. Pełnią też funkcję estetyczną, gdyż zakrywają jednolitym materiałem nierzadko skomplikowane instalacje, którym daleko do estetyki. Ujednolicają wygląd całej instalacji i stanowią proste, korzystne wizualnie wykończenie. Płaszcze blaszane ochronne na izolacji mogą być stosowane na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń.

Wysokiej jakości ochronne płaszcze na rurociągi

Firma Izo-tech Service od lat dostarcza nietypowe rozwiązania z zakresu izolacji armatury. Tym, co nas wyróżnia, jest fakt, że sami prefabrykujemy nasze płaszcze do izolacji, zapewniając najlepsze dopasowanie rozwiązań do konkretnych potrzeb. Nasze płaszcze ochronne z blachy są wykonywane na miarę, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem klienta.

Zapewniamy dwa modele realizacji usługi, spośród których pierwszy obejmuje obmiar, prefabrykację i montaż, a drugi wyłącznie prefabrykację płaszczy blaszanych ochronnych wraz z dostawą. Pierwsze rozwiązanie jest kompleksowe i jest najwygodniejszą opcją, z której korzystają często inwestorzy, właściciele obiektów oraz firmy wykonujące instalacje. Wybierając całościową usługę, od pomiaru, po montaż płaszczy ochronnych blaszanych, klient zapewnia sobie najwyższy komfort wynikający ze współpracy z profesjonalnym partnerem biznesowym.

Blaszane płaszcze na zamówienie

Drugie rozwiązanie, prefabrykacja z dostawą płaszczy ochronnych z blachy, to opcja ekonomiczna skierowana do firm, które nie posiadają własnego warsztatu, jednak zajmują się montażem izolacji. W tym wypadku klient wykonuje obmiar i montaż we własnym zakresie, nie ponosząc związanych z tym dodatkowych kosztów. W tym wypadku dostarczamy nasze płaszcze  wraz z niezbędnymi elementami mocującymi, specyfikacją oraz oznaczeniami, które pozwolą zoptymalizować czas montażu. Rozwiązanie takie pozwala nam skrócić czas wykonywania usługi, a także zostawić część kosztownych usług w rękach klienta, dzięki czemu nie tylko oszczędzany jest czas, lecz również pieniądze. Co jest szczególnie ważne przy składaniu większych zamówień.

Płaszcze blaszane oraz ochronne izolacji

Zakres naszych usług obejmuje również ochronne płaszcze izolacji. Dajemy pełną gwarancję na to, że nasze obudowy oraz panele efektywnie pochłaniają hałas wytwarzany przez urządzenia przemysłowe.
Ostatni rodzaj usługi, którą wykonujemy w tym segmencie naszej działalności, są izolacje zimnochronne rur przemysłowych, a także zbiorników i urządzeń technologicznych. Ponadto chcielibyśmy zaproponować Państwu ogrzewanie elektryczne takich części jak rurociągi, zbiorniki, leje, zsypy czy elektrofiltry, które polega na:

  • ochronie wszelkiego rodzaju instalacji przemysłowych przed zamarzaniem,
  • utrzymaniu zadanej temperatury,
  • instalacjach przeciwoblodzeniowych: rury spustowe, rynny, podjazdy, dachy itd.

Trwały i estetyczny płaszcz blaszany Izo-Tech Service

Płaszcz blaszany Izo-Tech Service to najlepsza ochrona dla izolacji. Gwarantujemy najwyższą jakość, kompleksowość usług oraz indywidualne podejście do realizacji każdego zlecenia. Zapewniamy terminowość, profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu zapewniamy powtarzalność oraz estetykę, a zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam osiągnąć najwyższą jakość. Zachęcamy do zapoznania się z przykładami naszych realizacji dostępnymi w galerii.