Płaszcze ochronne izolacji / Płaszcze blaszane

Prawidłowe wykonanie termoizolacji to nie tylko odpowiedni dobór i montaż materiału izolacyjnego o wymaganych parametrach. Bardzo ważne jest również zabezpieczenie całej instalacji przed uszkodzeniami mechanicznymi, promieniowaniem UV oraz oddziaływaniem wilgoci. Funkcję ochronną pełnią w tym wypadku płaszcze ochronne na izolacji z blachy ocynkowanej i płaszcze blaszane z blachy aluminiowej.

Płaszcze dostępne w naszej ofercie zabezpieczają izolacje właściwą wykonaną z poliuretanu, polietylenu, wełny mineralnej, czy z innych materiałów. Pełnią też funkcję estetyczną, gdyż zakrywają jednolitym materiałem nierzadko skomplikowane instalacje, którym daleko do estetyki. Ujednolicają wygląd całej instalacji i stanowią proste, korzystne wizualnie wykończenie. Płaszcze blaszane ochronne na izolacji mogą być stosowane na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń.

Płaszcze ochronne na rurociągi wysokiej jakości

Firma Izo-tech Service od lat dostarcza nietypowe rozwiązania z zakresu izolacji armatury. Tym, co nas wyróżnia, jest fakt, że sami prefabrykujemy nasze płaszcze do izolacji, zapewniając najlepsze dopasowanie rozwiązań do konkretnych potrzeb. Nasze płaszcze z blachy są wykonywane na miarę, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem klienta.

Zapewniamy dwa modele realizacji usługi, spośród których pierwszy obejmuje obmiar, prefabrykację i montaż, a drugi wyłącznie prefabrykację płaszczy blaszanych ochronnych wraz z dostawą. Pierwsze rozwiązanie jest kompleksowe i jest najwygodniejsza opcją, z której korzystają często inwestorzy, właściciele obiektów oraz firmy wykonujące instalacje. Wybierając całościową usługę, od pomiaru, po montaż płaszczy ochronnych blaszanych, klient zapewnia sobie najwyższy komfort wynikający ze współpracy z profesjonalnym partnerem biznesowym.

Płaszcze blaszane na zamówienie

Drugie rozwiązanie, prefabrykacja z dostawą płaszczy ochronnych z blachy, to opcja ekonomiczna skierowana do firm, które nie posiadają własnego warsztatu, jednak zajmują się montażem izolacji. W tym wypadku klient wykonuje obmiar i montaż we własnym zakresie, nie ponosząc związanych z tym dodatkowych kosztów. W tym wypadku dostarczamy nasze płaszcze  wraz z niezbędnymi elementami mocującymi, specyfikacją oraz oznaczeniami, które pozwolą zoptymalizować czas montażu. Rozwiązanie takie pozwala nam skrócić czas wykonywania usługi, a także zostawić część kosztownych usług w rękach klienta, dzięki czemu nie tylko oszczędzany jest czas, lecz również pieniądze. Co jest szczególnie ważne przy składaniu większych zamówień.

Trwały i estetyczny płaszcz blaszany Izo-Tech Service

Płaszcz blaszany Izo-Tech Service to najlepsza ochrona dla izolacji. Gwarantujemy najwyższą jakość, kompleksowość usług oraz indywidualne podejście do realizacji każdego zlecenia. Zapewniamy terminowość, profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu zapewniamy powtarzalność oraz estetykę, a zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam osiągnąć najwyższą jakość. Zachęcamy do zapoznania się z przykładami naszych realizacji dostępnymi w galerii.